Renginių vedėjai

užvedėjai.lt

Renginių Vedėjas Lietuvių, Rusų ir Anglų Kalbomis

Eugenijus Šiškovas

Renginius vedu šiuolaikiškai, linksmai ir laisvai, žinoma, nepamirštant mandagumo ir solidumo. Visada labai iš anksto kruopščiai ruošiosiu renginiui , kiekvieną kartą sugalvoju naujų veiklų ir vakaro elementų.

Man 30 metų ir daugumą jų praleidau organizuodamas, dirbdamas ar lankydamasis įvairiuose renginiose, vis išmokdamas ko nors naujo ir pastebėdamas, kas „veikia“, o kas ne.

Jei ieškote šiuolaikiško, energingo, linksmo ir charizmatiško renginio vedėjo, tuomet jį radote! Susisiekite su manimi žemiau nurodytais kontaktais ir kartu aptarsime jūsų šventės / renginio detales!

Iki pasimatymo!

Renginių Vedėjas Lietuvių Kalba

Dovydas Griškevičius

Labas, aš esu Dovydas Griškevičius, renginių vedėjas su idėja ! Renginiuose mano tikslas yra sukurti atmosferą, kuri leistų jaustis ypatingai bei laisvai. Programa įtraukia visų amžių dalyvius, kadangi galiu įsikūnyti į skirtingus personažus, nuo pakvaišusio mokslininko iki rimto renginio balso. Nuolatos išbandau naujas pramogas, aktyviai dalyvauju Lietuvos kultūriniame gyvenime. Tai leidžia nuolatos pildyti idėjų sąrašą, kuriuo noriai dalinuosi su savo klientais.

Jeigu ieškote jaunatviško vedėjo, kuris puikiai derina šmaikštumą, energiją su solidumu ir atsakomybe, nuolat generuoja šaunias idėjas - jūs jį radote!
Profesionalus renginio vedėjas – tai ne tik žmogus, mokantis vesti žaidimus ar dar kaip nors užimti Jūsų svečius, tai charizmatiška asmenybė, kuri mėgaujasi savo darbu ir skleidžia gerą nuotaiką, pozityvumu užkrečia visus aplink jį esančius.
– Eugenijus Šiškovas