Muzikantai

užvedėjai.lt

Anatolij Oleinik

Anatolijus Oleinik- Atlikėjas, dainų autorius ir instrumentalistas. Būdamas penkerių metų atlikėjas pradėjo muzikinį kelią nuo grojimo išilgine fleita. Jo atlikimas buvo apdovanotas pirmomis vietomis. Dalyvaudamas Lietuvos ir tarptautiniuose kamerinės muzikos konkursuose. Dainuodamas scenoje groju keliais instrumentais saksofonu ir fleita. Pirmasis, kaip dainininko, pasiekimas karjeroje - laureatas konkurse "Dainų Dainelė" - 2000 metais. . Sėkmingi atlikėjui 2007 metai. Laimėjimas muzikiniame Tv realybės šou "Kelias į žvaigždes 3" 2008 metai išleistas atlikėjo solinis albumas - "Nežinau kodėl", kurio populiariausia daina "Nežinau Kodėl", tapo Lietuvišku Hitu. 2010 metais dalyvavo, kaip autorius ir atlikėjas, konkurse "Nauja daina 2010" ir su kūriniu "Leisk man Skrist", laimėjo trečiąją vietą. 2013 atstovavo Lietuva, kartu Su Andriumi Pojaviu, Eurovizijos konkurse Malmėje - Švedijoje, kaip pritariamasis vokalas. Tęsdamas atlikėjo karjerą toliau dalyvavo įvairiuose Tv šou ir projektuose: Choru karai, Super miestas, muzikines kovos, Vario ringas ir t.t. 2017 metais Dainininkas Laimėjo Tv įsikūnijimų šou "Mes Vieno Kraujo". įkūnydamas atlikėją "Prince" su Hitu - Purple Rain.  

Saksofonas - Viktoras (Woop) Olechnovičius

  • Muzika užima didžiausią mano gyvenimo dalį. Muzikinė karjera prasidėjo “Ąžuoliuko muzikos mokykloje kai man buvo šešeri. Saksofoną į savo rankas pirmą kartą paėmiau aštuonerių ir paskatintas Gedimino Pamakščio atradau nepakartojamą saksofono garsą. Baigęs “Ąžuoliuko muzikos mokyklą perėjau į “Balio Dvariono dešimtmetę mokyklą ir ten mokiausi džiazo garsų pas vienus geriausių Lietuvos džiazo muzikantų: Juozą Gabartą, Vytautą Labutį, Olegą Molokojedovą ir privačiai mokiausi iš Jano Maksimovičiaus. Nuo 2012 metų rudens pradėjau studijas viename prestižiškiausių muzikos universitetų “Berklee College o Music (Bostone, USA). Jau teko mokytis ir groti su:
  • Ed Tomassi (sax) Shannon
  • LeClaire (sax) Dino Govoni (sax)
  • Lin Biviano (trumpet) , (jis yra grojęs tokiems muzikantams kaip:
  • James Brown Count Basie
  • Maynard Ferguson Ella Fitzgerald
  • Woody Herman Glenn Miller Frank Sinatra ir t.t.) John Blackwell (drums) , (jis yra grojęs tokiems muzikantams kaip: Prince Justin Timberlake Cameo Crystal Kay P. Diddy Charlie Singleton Patti LaBelle Utada Hikaru ir t.t.)

Vokalo Meistrė - Deimantė Jankūnaitė

Menas gimsta iš emocijų ir dažnai sujungia žmones, todėl muzika man yra pomėgis tapęs poreikiu. Nesakysiu, jog negalėčiau gyventi be muzikos, ir net nepasakosiu, kaip man patinka scena ir kokią adrenalino dozę ji suteikia. Tai pajusti galite Jūs, nes visuomet į sceną atsinešu pačių geriausių emocijų ir energijos pliūpsnį! Trumpai apie savo muzikinį kelią - dainuoju nuo vaikystės, baigiau Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, esu dalyvavusi įvairiuose muzikiniuose konkursuose, taip pat projektuose tokiuose kaip ,,Lietuvos balsas“ ir ,,Mes vieno kraujo“. Esu išbandžiusi įvairiausius muzikos stilius, tačiau labiausiai mėgstu atlikti tokią muziką nuo kurios šiurpai bėgioja ir kūnas savaime pradeda judėti, todėl repertuaras prasideda 80's stiliumi ir tęsiasi iki šių laikų hitų!